300Mbps Kablosuz N TD-W9970 VDSL2 Modem Kurulum Videosu

 

En yeni ITU-T G.993.2 VDSL2 standardı ile gelen 100Mbps’e varan indirme hızlarını destekleyen TD-W9970 bununla birlikte geriye dönük olarak da ADSL ile uyumludur. 2.4GHz bandı üzerinden 300Mbps kablosuz bağlantı hızları ile kesintisiz HD video yayınları, online oyunlar ve öteki yoğun bant genişliği uygulamaları için muhteşem bir seçimdir.

TD-W9970 desteklediği VDSL/ADSL yada Ethernet WAN (EWAN) bağlantıları ile kullanıcılara farklı internet bağlantılarının esnekliğini sunar.

Değiştirilebilir LAN/WAN portu özelliği ile Fiber/Kablo servislerine bağlanabilirlik sağlar.

Bu benzersiz özellik sayesinde kullanıcıların istedikleri an fiber veya kablo servisleri içinde geçiş yapmalarına olanak tanır.

100Mbps’e kadar VDSL2 genişband hızları sunan TD-W9970 hem de geriye dönük olarak da ADSL2+/ADSL2/ADSL standartlarını da desteklemektedir. Ses, video, veri, HDTV ve etkileşimli oyun şeklinde üçlü oynatma servislerinin geniş dağıtımı desteklemesi için dizayn edilmiştir.

TD-W9970’in çok fonksiyonlu USB 2.0 portu ile evde ağ üzerinde yazıcı, dosya ve medya paylaşımı yapabilir, ek olarak FTP sunucu fonksiyonu ile de internet üzerinden dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.

 

Yorum yapın